Uniwersytet Jana Kochanowskiego   
WYDZIAŁ  PEDAGOGIKI  i  PSYCHOLOGII
UNIWERSYTET  JANA KOCHANOWSKIEGO  W  KIELCACH
   Wydział Pedagogiki i Psychologii

Rozstrzygnięto konkurs pod hasłem "English Proverbs and Idioms Ilustrated"

7 maja 2021 r.

Rozstrzygnięty został konkurs pod hasłem English Proverbs and Idioms Ilustrated. Był częścią Dni Jakości Kształcenia zorganizowanych przez Studium Języków Obcych UJK.

W konkursie wzięło udział wiele pomysłowych i twórczych, również pod kątem językowym, prac plastycznych studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Komisja konkursowa w składzie: Aleksandra Kasprzyk i Elżbieta Stępniewska-Dworak ze Studium Języków Obcych oraz dr Ewa Bujak z Wydziału Sztuki i dr Rafał Urbański oceniła prace zgłoszone do konkursu i przyznała nagrody. Lista laureatów:

- I miejsce - praca Katarzyny Zarzyckiej, studentki pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii
- II miejsce - praca Karoliny Podsiadło, studentki pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii
- III miejsce - praca Weroniki Blicharskiej, studentki logistyki na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych
- Wyróżnienie - praca Małgorzaty Zielińskiej, studentki pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim autorom nadesłanych prac bardzo dziękujemy za zaangażowanie i zaprezentowanie swoich umiejętności twórczych, jednocześnie zapraszając do kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.


Źródło:  Facebook UJK

aktualizowano: 
10.05.2021
przejdź na stronę: 
Wydziału  Uczelni  
webmaster: 
Kazimierz Kunisz  
 piątek, 17 wrzesień 2021 r. IP: 81.26.8.179;  CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/).
[ wygenerowano w 0.012 s ]