Uniwersytet Jana Kochanowskiego   
WYDZIAŁ  PEDAGOGIKI  i  PSYCHOLOGII
UNIWERSYTET  JANA KOCHANOWSKIEGO  W  KIELCACH
   Wydział Pedagogiki i Psychologii

Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom Wydziału Pedagogiki i Psychologii
24 września 2021 r.

24 września 2021 roku w Centrum Edukacji Artystycznej uroczyście wręczono dyplomy tegorocznym absolwentom Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Do udziału w uroczystości zostali zaproszeni wszyscy studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, studiów licencjackich i magisterskich z kierunków prowadzonych na wydziale: Pedagogika, Praca socjalna i po raz pierwszy 5-letnich studiów magisterskich Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Psychologia. Nie zabrakło także promotorów prac dyplomowych chcących w wyjątkowy sposób uczcić uzyskanie tytułu zawodowego magistra i licencjata swoich byłych już studentów.

W imieniu władz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz całej społeczności akademickiej życzenia dobrych wyborów, pomyślności w realizacji wszystkich życiowych zamiarów, radości z uczestnictwa w każdym z podjętych obszarów oraz spełnienia marzeń złożyła Dziekan WPP dr hab. prof. UJK Mariola Wojciechowska. Powiedziała ona między innymi:
Drodzy Absolwenci, wybierajcie odpowiedzialnie, uwzględniając to, co zasługuje na szacunek i trwanie. Szanujcie prawdę, dobro i piękno, działajcie w dobru i dla dobra, kierujcie się odwagą i wiarą w sukces. […] Pozostawcie w życzliwej pamięci Waszą Alma Mater. Bądźcie dumni, że jesteście jej Absolwentami.

Prodziekan ds. Kształcenia dr Beata Bugajska-Jaszczołt zaprosiła Absolwentów do utrzymywania dalszych kontaktów z Wydziałem Pedagogiki i Psychologii:
Bycie absolwentem naszego wydziału to nie tylko honor, ale także zobowiązanie. Pamiętajcie o Waszych młodszych kolegach studentach, służcie im pomocą, a nasz Wydział i spędzone na nim lata nauki wspominajcie tylko dobrze. Wierzę, że ukończone studia otworzą wam możliwości realizacji najskrytszych marzeń i życiowych celów. Zapraszamy Was na studia podyplomowe, szkolenia, ale także do udziału w konferencjach, słowem – do udziału w życiu naszego Wydziału.

Ważne słowa skierował do wszystkich Absolwentów, zwłaszcza pierwszych w historii naszego Wydziału magistrów psychologii, kierownik Katedry Psychologii. dr hab. prof. UJK Krzysztof Gąsior. Profesor podkreślił znaczenie dbałości o drugiego człowieka i bycia człowiekiem empatycznym, przyzwoitym i odważnym w trakcie całego, dalszego, zawodowego życia.

W imieniu Absolwentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii głos zabrała mgr psychologii Katarzyna Lipska, która zwróciła uwagę na to, że czas studiów przypadł na wyjątkowy i trudny czas dla wszystkich – czas pandemii. Podziękowała wszystkim Wykładowcom i Studentom za współpracę, zaś Władzom Dziekańskim za współpracę, życzliwość oraz otrzymane wsparcie i pomoc.

Uroczystość została uświetniona występem Artystów z Katedry Muzyki UJK, Magdaleny Surmy i Karoliny Linowskiej, którym akompaniował Piotr Sitkowski. Wspaniały koncert wraz z życzeniami dla Absolwentów poprowadziła dr hab. prof. UJK Ewa Robak.

Uroczyste wręczanie dyplomów Absolwentom WPP, zainaugurowane w tym roku, będzie kontynuowane w kolejnych latach.

Inf. własna

Zdjęcia:
 Krzysztof Kupczewski /UJK

aktualizowano: 
07.10.2021
przejdź na stronę: 
Wydziału  Uczelni  
webmaster: 
Kazimierz Kunisz  
 niedziela, 17 październik 2021 r. IP: 81.26.8.179;  CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/).
[ wygenerowano w 0.001 s ]