Logo Wydziału Pedagogiki i Psychologii

Termin naboru na warsztaty w ramach projektu Nowe Perspektywy Rozwoju UJK przedłużony do 31 marca!

Logo Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny

Informujemy, że do dnia 31 marca 2020 r. przedłużony został termin II naboru dla:

• studentów II i III roku studiów stacjonarnych I stopnia kierunku Pedagogika oraz studentów I i II roku studiów stacjonarnych II stopnia kierunku Pedagogika na warsztaty „Współczesne kierunki rozwijania kompetencji komunikacyjno-pedagogicznych”. Wymiar godzin – 60 – realizowanych w trzech modułach podnoszących kompetencje: zawodowe, językowe, cyfrowe (informatyczne) oraz interpersonalne. Wymóg uczestnictwa to znajomość języka angielskiego – komunikacyjna.
  • studentów IV roku studiów stacjonarnych kierunku Psychologia – Moduł podnoszenia kompetencji realizowany w ramach projektu „Nowe perspektywy rozwoju UJK w Kielcach” – dodatkowe zadania praktyczne dla studentów kierunku Psychologia. Do wyboru jedno z trzech Centrów: „Centrum wsparcia psychoonkologicznego” – 90h; „Centrum wsparcia seniora” – 60h; „Centrum rozwoju zawodowego” – 60h.

Z uwagi na zawieszenie zajęć do odwołania oraz konieczność ograniczenia do minimum kontaktów dokumenty (kierunek Pedagogika – formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganymi załącznikami – oświadczenie dotyczące znajomości języka angielskiego; kierunek Psychologia – formularz zgłoszeniowy) można do 31 marca 2020 roku:

• przesłać pocztą na adres: Wydział Pedagogiki i Psychologii, ul. Krakowska 11, 25-029 Kielce, pok. 3;
  • przesłać skan dokumentów na adres:

przy czym do rozpatrywania danej kandydatury konieczne będzie dostarczenie oryginałów dokumentów, najpóźniej w ciągu dwóch dni od daty zakończenia naboru.

Ogłoszenie o przedłużeniu naboru