Zapraszamy na Dni Jakości Kształcenia

Zdjęcie

Serdecznie zapraszamy na Dni Jakości Kształcenia w dniach 12-13 maja 2022 r. Tegoroczne Dni odbywają się pod hasłem przewodnim 'Zaszczepieni wiedzą. Twoje jutro zaczyna się dziś’. W bogatym programie każdy znajdzie coś dla siebie.

Pobierz program Dni Jakości Kształcenia na poziomie uczelnianym:
PDF

Pobierz program Dni Jakości Kształcenia na poziomie Wydziału Pedagogiki i Psychologii:
PDF

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu dla studentów WPP, 12 V br.
Transmisja on-line z wydarzenia

Seminarium Naukowe 'Dziecko z Ukrainy – pomoc, integracja i wsparcie edukacyjne w przedszkolu i szkole’, 12 V br., sesja plenarna
Transmisja on-line z wydarzenia

Seminarium Naukowe 'Dziecko z Ukrainy – pomoc, integracja i wsparcie edukacyjne w przedszkolu i szkole’, 12 V br., sesja studencka
informacje szczegółowe

Międzynarodowa Konferencja Naukowa 'Zmiany środowiska uczenia się we wczesnej edukacji podczas (i po) pandemii – badania, dialog, rozwojowe zasoby i codzienne praktyki’, 13 V br.
Transmisja on-line z wydarzenia

Pobierz program warsztatów, 13 V br.:
PDF DOCX
Studenci i nauczyciele mogą zapisywać się na warsztaty elektronicznie: