Zapisz się na czterosemestralne kwalifikacyjne studia podyplomowe „WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA I WSPARCIE RODZINY”

Zapraszamy na czterosemestralne kwalifikacyjne studia podyplomowe „WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA I WSPARCIE RODZINY”.

Studia przeznaczone są dla osób czynnych zawodowo, posiadających wykształcenie wyższe magisterskie, m.in.: nauczycieli, którzy mają już doświadczenie w pracy z dzieckiem, w tym przede wszystkim nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej; psychologów, pedagogów specjalnych, logopedów, pedagogów, fizjoterapeutów, osób zatrudnionych w poradniach psychologiczno-pedagogicznych – osób posiadające przygotowanie do pracy zgodnie z kwalifikacjami uzyskanymi w toku studiów wyższych oraz przygotowanie pedagogiczne (nauczycielskie).

Szczegółowe informacje znajdują się w pliku WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA I WSPARCIE RODZINY.

Link do systemu rekrutacji Rekrutacja podyplomowa UJK

Pozycja 12 na liście studiów podyplomowych.