Wystąpienie dr Krzysztofa Czekaj pt. Resocjalizacja i perspektywa pracy w zakładzie karnym- Aula Ceart

Dzień Otwarty na Wydziale Pedagogiki i Psychologii

21 kwietnia 2022 r., Wydział Pedagogiki i Psychologii

W dniu 21 kwietnia 2022 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UJK w Kielcach odbył się Wydziałowy Dzień Otwarty, na który zaproszeni zostali uczniowie szkół średnich.W ramach wydarzenia nauczyciele akademiccy oraz studenci WPP zaprezentowali szereg warsztatów, wystąpień i prezentacji, przeznaczonych dla uczniów – przyszłych studentów, ukazujących specyfikę, jakość oraz atrakcyjność kształcenia na kierunkach prowadzonych w Instytucie Pedagogiki. Do udziału w Dniu Otwartym zaproszeni zostali również interesariusze zewnętrzni m.in. przedstawiciele KWP w Kielcach, Dyrektor MOPR w Kielcach, Dyrektor Aresztu Śledczego w Kielcach, których czynny i profesjonalny udział wzbogacił program całego wydarzenia.

Inf.: Instytut Pedagogiki / UJK
Foto: Instytut Pedagogiki / UJK