Logo Wydziału Pedagogiki i Psychologii

Nabór dla studentów II roku I stopnia kierunku Praca Socjalna do wzięcia udziału w module programów stażowych

Logo Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny

Serdecznie zapraszamy studentów II roku I stopnia kierunku Praca Socjalna do wzięcia udziału w module programów stażowych w ramach projektu „Nowe perspektywy rozwoju UJK w Kielcach”. Planowany okres realizacji stażu – od 1 lipca do 30 września 2020 roku. Liczba godzin stażu – 360. Z uwagi na zawieszenie zajęć do odwołania oraz konieczność ograniczenia do minimum kontaktów dokumenty można do 10 kwietnia 2020 roku:

• przesłać pocztą na adres: Wydział Pedagogiki i Psychologii, ul. Krakowska 11, 25-029 Kielce, pok. 3;
  • przesłać skan dokumentów na adres:

przy czym do rozpatrywania danej kandydatury konieczne będzie dostarczenie oryginałów dokumentów, najpóźniej w terminie do 15 kwietnia 2020 roku.

Ogłoszenie o naborze
Organizacja wsparcia – moduł programów stażowych