Logo Wydziału Pedagogiki i Psychologii

Nabór dla studentów kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej do wzięcia udziału w module programów stażowych

Logo Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny

Zapraszamy studentów 4 ostatnich semestrów studiów I stopnia na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej do udziału w module programów stażowych realizowanych w ramach programu NOWE PERSPEKTYWY ROZWOJU Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach w zakresie wsparcia studentów Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego (POWER), mających na celu podniesienie kompetencji i zdobycie doświadczenia zawodowego. Wymiar stażu obejmuje 360 godzin zadań stażowych realizowanych w okresie 3 miesięcy od 01.07.2020 r. do 30.09.2020 r. (w tym min. 20 godzin zadań stażowych wykonywanych w tygodniu). Zgłoszenia proszę przesyłać w wersji elektronicznej (skan z podpisem) w terminie do 26 marca 2020 r. na adres: