Logo Wydziału Pedagogiki i Psychologii

Przedłużenie naboru dla studentów IV roku studiów stacjonarnych kierunku Psychologia programów stażowych do 24 kwietnia

Logo Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny

Przedłużenie naboru! Serdecznie zapraszamy studentów IV roku studiów stacjonarnych kierunku Psychologia do wzięcia udziału w module programów stażowych w ramach projektu „Nowe perspektywy rozwoju UJK w Kielcach”. Planowany okres realizacji stażu – od 1 lipca do 30 września 2020 roku. Liczba godzin stażu – 360. Z uwagi na zawieszenie zajęć do odwołania oraz konieczność ograniczenia do minimum kontaktów dokumenty można do 24 kwietnia 2020 roku:

• przesłać pocztą na adres: Wydział Pedagogiki i Psychologii, ul. Krakowska 11, 25-029 Kielce, pok. 3;
  • przesłać skan dokumentów na adres:

przy czym do rozpatrywania danej kandydatury konieczne będzie dostarczenie oryginałów dokumentów, najpóźniej w terminie do 30 kwietnia 2020 roku.

Ogłoszenie o naborze
Organizacja wsparcia – moduł programów stażowych