Logo Wydziału Pedagogiki i Psychologii

Termin naboru na warsztaty w ramach projektu Nowe Perspektywy Rozwoju UJK przedłużony do 8 maja!

Logo Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny

Informujemy, że do dnia 8 maja 2020 r. przedłużony został termin II naboru dla:

• studentów II i III roku studiów stacjonarnych I stopnia kierunku Pedagogika oraz studentów I i II roku studiów stacjonarnych II stopnia kierunku Pedagogika na warsztaty „Współczesne kierunki rozwijania kompetencji komunikacyjno-pedagogicznych”. Wymiar godzin – 60 – realizowanych w trzech modułach podnoszących kompetencje: zawodowe, językowe, cyfrowe (informatyczne) oraz interpersonalne. Wymóg uczestnictwa to znajomość języka angielskiego – komunikacyjna.
  • studentów IV roku studiów stacjonarnych kierunku Psychologia – Moduł podnoszenia kompetencji realizowany w ramach projektu „Nowe perspektywy rozwoju UJK w Kielcach” – dodatkowe zadania praktyczne dla studentów kierunku Psychologia. Do wyboru jedno z trzech Centrów: „Centrum wsparcia psychoonkologicznego” – 90h; „Centrum wsparcia seniora” – 60h; „Centrum rozwoju zawodowego” – 60h.

Z uwagi na zawieszenie zajęć do odwołania oraz konieczność ograniczenia do minimum kontaktów dokumenty (kierunek Pedagogika – formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganymi załącznikami – oświadczenie dotyczące znajomości języka angielskiego; kierunek Psychologia – formularz zgłoszeniowy) można do 8 maja 2020 roku:

• przesłać pocztą na adres: Wydział Pedagogiki i Psychologii, ul. Krakowska 11, 25-029 Kielce, pok. 3;
  • przesłać skan dokumentów na adres:

przy czym do rozpatrywania danej kandydatury konieczne będzie dostarczenie oryginałów dokumentów, najpóźniej do 13 maja 2020 r.

Ogłoszenie o przedłużeniu naboru (termin przedłużony do 8 maja)