Stowarzyszenie Sztuka Łączenia poszukuje statystów, którzy wystąpią w spocie filmowym!

Drodzy Studenci,

Zdjęcia do spotu kręcone będą 12 października, od godziny 8:30

Miejscem planu zdjęciowego będzie aula CEART A Wydziału Pedagogiki i Psychologii  (ulica Krakowska 11)  naszego uniwersytetu.

Osoby zainteresowane udziałem w spocie prosimy o kontakt z Panią Weroniką Kubera pod numerem 41 349 67 12.

Nie możemy zdradzić zbyt wiele, ale to historia studentki, która jest także młodą mamą.

Liczymy na Was,  potrzebujemy 90 statystów, w razie większej ilości zainteresowanych bierzemy po uwagę kolejność zgłoszeń!

WAŻNE: Bardzo prosimy, by ubrać się w pastelowe kolory, najlepiej: żółcie, róże, błękity, zielenie, brązy. Mile widziane swetry. Prosimy również, żeby unikać bluz i koszulek z logotypami.