Adres e-mail
wped@ujk.edu.pl

Domyślny obrazek zastępczy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Warsztaty Kaizen – metoda wyznaczania małych celów

Data publikacji: Czas czytania: 1 minuta czytania

Zapraszamy studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych do wzięcia udziału w warsztatach doskonalących kompetencje w zakresie umiejętności wyznaczenia celów i efektywnego planowania ścieżki indywidualnego rozwoju „Kaizen – metoda wyznaczania małych celów”. Warsztaty zorganizowane będą we współpracy ze specjalistami Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach przy wykorzystaniu narzędzi zdalnych. Warsztaty odbędą się w dniu 01.03.2021 r., w godz. 9:00-10:30. Studenci biorący w nich udział otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Powyższe wydarzenie wpisuję się w cykliczną współpracę Wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz Studenckiego Koła Naukowego Synergia z instytucjami działającymi w środowisku lokalnym na rzecz doskonalenia umiejętności i kompetencji studentów. Zapraszamy studentów wydziału do wzięcia udziału w warsztatach.

Zgłoszenia należy przesyłać w dniach 25-28.02.2021 r. na adres e-mail:

W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, adres e-amil. Każdy student chcący wziąć udział w warsztatach otrzyma link aktywizacyjny do spotkania.

Organizator warsztatów:
dr Małgorzata Krawczyk-Blicharska
opiekun Studenckiego Koła Naukowego Synergia

Kalendarz wydarzeń
lipiec 2026
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Ostatnio dodane

Informujemy, iż korzystamy z plików cookies...