Logo Wydziału Pedagogiki i Psychologii

Warsztaty z testów psychologicznych dla studentów kierunku Psychologia

Logo Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach realizujący projekt pn.: „NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach” o numerze POWR.03.05.00-00-Z225/17 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Moduł podnoszenia kompetencji,

serdecznie zaprasza studentów V roku studiów stacjonarnych kierunku Psychologia na warsztaty – CYKL SZKOLEŃ W ZAKRESIE STOSOWANIA I INTERPRETACJI TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH. Cykl obejmuje – do wyboru dla 1 uczestnika – 4 z wymienionych w pełnym tekście ogłoszenia (do pobrania poniżej – informacja o naborze) szkoleń (jedno- lub dwudniowych).

Osoby zainteresowane powinny wybrać cztery z proponowanych szkoleń (osobny druk formularza).
Dokumenty (formularz zgłoszeniowy i formularz wyboru tematyki szkoleń) należy składać do 25 kwietnia 2022 roku w Biurze Projektu w godz. 8:00 – 14:00 (dni robocze).

Biuro projektu:
Wydział Pedagogiki i Psychologii
pok. 3 (Sekretariat Dziekana)
ul. Krakowska 11

Informacja o naborze: PDF DOCX