Zaproszenie do udziału w webinarze "Ciało Prawdę Ci Powie! - webinar z Wojciechem Jałoszyńskim" - 5 kwietnia godz. 18.00

Zaproszenie na webinar „Ciało Prawdę Ci Powie! – webinar z Wojciechem Jałoszyńskim” – 5 kwietnia o godzinie 18:00

Koordynatorka Krajowa Inicjatywy Studenci Dla Zdrowia Niezależnego Zrzeszenia Studentów Marta Chmielewska zaprasza do udziału w webinarze „Ciało Prawdę Ci Powie! – webinar z Wojciechem Jałoszyńskim”, który odbędzie się poprzez transmisję Facebook Live 5 kwietnia o godzinie 18:00.

      Studenci Dla Zdrowia to projekt mający na celu wzmacnianie świadomości studentów na temat zdrowia psychicznego i fizycznego. Powstał w okresie pandemii, kiedy to wielu młodych ludzi musiało zmierzyć się z nową rzeczywistością, która mogła ich przytłoczyć. Początkowo projekt koncentrował się na wsparciu psychicznym studentów. Z biegiem czasu zaczął rozszerzać obszar działań, poprzez wprowadzenie tematyki zdrowego odżywiania czy prewencji bólu kręgosłupa. Celem Studentów dla Zdrowia jest edukowanie, zachęcanie do ruchu i prowadzenia zdrowego stylu życia. Skupia się on również na uświadamianiu  problemów chorób i zaburzeń psychicznych.

      Webinar będzie prowadzony przez Wojciecha Jałoszyńskiego, który jest terapeutą w inicjatywie The Presja. Spotkanie będzie poświęcone omówieniu wpływu stanu fizycznego, wszelkich dysfunkcji na zdrowie psychiczne. Wojciech Jałoszyński wyjaśni również, czym jest psychosomatyka oraz podejmie rozważania o tym czy możliwe jest, aby być szczęśliwym, gdy ciało nie jest zdrowe.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2ya6aNFWQ