Na posiedzeniu 18 maja 2022 r. UKK wyróżniła aktywność Koordynator KZJK dla kierunku PPW dr Małgorzaty Kwaśniewskiej jako przykład dobrych praktyk i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.
11 maja 2022 roku odbyło się spotkanie władz Wydziału Pedagogiki i Psychologii i Instytutu Pedagogiki oraz studentów V roku kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (studia stacjonarne) z interesariuszami zewnętrznymi:
- Panią mgr Aleksandrą Dymińską – Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 40 w Kielcach, która poprowadziła wykład nt. 'Zasady rozmowy kwalifikacyjnej o przyjęcie do pracy w przedszkolu’;
- Panią mgr Ewą Misiorowską – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 w Kielcach, która poprowadziła wykład nt. 'Pierwsze lata pracy zawodowej w szkole podstawowej – wymagania formalne (i nieformalne)’.
Koordynatorem spotkania była dr Małgorzata Kwaśniewska.
