Debata Oksfordzka: Katedra Psychologii vs Instytut Pedagogiki

Debata Oksfordzka Katedra Psychologii vs Instytut Pedagogiki

Z największą przyjemnością zapraszamy do udziału w Debacie Oksfordzkiej: Katedra Psychologii vs Instytut Pedagogiki, która odbędzie się już w najbliższy poniedziałek (20.05.) o godzinie 13:00 w sali 315 (III piętro) na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UJK !

W dyskusji wokół prawdziwości postawionej w debacie tezy (Młodzi ludzie nie mają autorytetów) staną naprzeciw siebie drużyny psychologii i pedagogiki. Studenci wraz z wykładowcami połączą siły w sporze propozycji (za) z opozycją (przeciw).

Drużyna Katedry Psychologii:
Dr Adrian Kurcbart, Kinga Dąbrowska, Emilia Malicka, Olga Korba, Dominik Moskal, Bartosz Pyrz, Gabriela Michalska oraz Adrianna Skałbania.

Drużyna Instytutu Pedagogiki: Dr Patrycja Hanyga, Dr Paweł Garbuzik, Agnieszka Borowiecka, Wiktoria Biała, Natalia Zys, Oliwia Pietrzyk oraz Kamila Lach.

Link do transmisji na żywo