Uczestnicy Dnia Otwartego Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Dzień Otwarty Wydziału Pedagogiki i Psychologii

W dniu 18 kwietnia 2023r. odbył się Dzień Otwarty Wydziału Pedagogiki i Psychologii. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i średnich województwa świętokrzyskiego, a także dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 21 w Kielcach oraz z Publicznego Przedszkola nr 1 Tęcza w Łagowie.

W trakcie spotkania wręczone zostały nagrody laureatom konkursu organizowanego w ramach Dnia Otwartego Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach w roku akademickim 2022/2023 pod hasłem:

„Sztuka mądrego pomagania – bądź mistrzem.

Dzięki Tobie…

…ktoś zmieni swoje życie na lepsze.

…ktoś zdobędzie góry.

…ktoś nie będzie musiał radzić sobie sam.

…świat będzie lepszy.”

Nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie otrzymały uczennice: Maria Ciszewska, Gabriela Forma, Aleksandra Makuch.

Wykłady, warsztaty oraz spotkania ze studentami reprezentującymi różne kierunki prowadzone na Wydziale umożliwiły gościom na zapoznanie się z ofertą kształcenia, warunkami rekrutacji oraz kwalifikacjami uzyskiwanymi w toku studiów.

Relacje fotograficzne z wydarzenia zamieszczone są w Galerii WPP.

Foto: Rafał Krakowiak/UJK