Przewodniczący sekcji Prodziekan ds. Ogólnych dr hab. prof. UJK Zuzanna Zbróg i Paweł Kosowskiego – zastępca przewodniczącego Wydziałowej Rady Samorządu Studentów

Seminarium naukowe pt. „Dziecko z Ukrainy – pomoc, integracja i wsparcie edukacyjne w przedszkolu i szkole” – SESJA STUDENCKA

12 maja 2022 r., Centrum Edukacji Artystycznej UJK

Podczas trwania sesji plenarnych na Seminarium Naukowym pt. Dziecko z Ukrainy – pomoc, integracja i wsparcie edukacyjne w przedszkolu i szkole w sali A odbyła się sesja studencka moderowana przez Prodziekan ds. Ogólnych dr hab. prof. UJK Zuzannę Zbróg i Pawła Kosowskiego – zastępcę przewodniczącego Wydziałowej Rady Samorządu Studentów.

Gościem Specjalnym tej części sesji była dr Ewa Żmijewska (Koalicja Otwarty Kraków), która przedstawiła wykład na temat: Dziecko–uchodźca z Ukrainy – codzienność w szkole (online).

Studenci SKN MOTOR (Opieka naukowa: dr Magdalena Lelonek) i SKN PEDAGOGIKI PRZEDSZKOLNEJ I WCZESNOSZKOLNEJ „ELEMENTARNI” (Opieka naukowa: dr hab. prof. UJK Zuzanna Zbróg, dr Beata Bugajska-Jaszczołt) przedstawili wyniki swoich badań tematycznie odnoszących się do problematyki seminarium.

Informacja o sesji: PDF DOCX

Inf.: Zuzanna Zbróg
Foto: Andrzej Arabski / UJK (1-5), WPP UJK (6-11)