Plakat Krew darem życia

Krew darem życia – prelekcje w dniu 7 marca w godzinach 14:00-14:45 oraz 8 marca w godzinach 10:30-11:15

Plakat Krew darem życia

W dniu 7 marca w godzinach 14:00-14:45 oraz 8 marca w godzinach 10:30-11:15 w Auli imienia ks. Stanisława Konarskiego odbędą się prelekcje pod hasłem: „Krew darem życia”. Głównym celem spotkań będzie promowanie honorowego krwiodawstwa i zdrowego trybu życia wśród studentów oraz podkreślenie, jak ważnym elementem w ratowaniu ludzkiego życia jest posiadane odpowiednich zapasów krwi. Udział w prelekcji może być impulsem do świadomego i aktywnego włączenia się w X już akcję oddawania krwi na naszym Wydziale, która odbędzie się 29 marca br. w sali numer 7.

Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w prelekcjach, w akcji oddawania krwi na naszym Wydziale oraz wypełnienie dobrowolnej anonimowej ankiety dotyczącej honorowego krwiodawstwa.