Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 21 w Kielcach

W dniu 13 czerwca 2024 r. studentki III i IV roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej przeprowadziły zajęcia pn. Zabawa, ruch, nauka – interaktywne zajęcia językowe z wykorzystaniem podłogi FunFloor z dziećmi z Przedszkola Samorządowego nr 21 w Kielcach.  Interaktywny system FunFloor jest nowoczesnym środkiem dydaktycznym, integrującym edukację, zabawę i technologię. Zajęcia z „magicznym” dywanem są dynamiczne, pozwalają dzieciom na ruch podczas wykonywania zadań językowych.

Uczestniczące w tym wydarzeniu  studentki  zdobyły wartościowe doświadczenia edukacyjne, praktyczną wiedzę w zakresie planowania i realizacji zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wzbogaciły własny warsztat dydaktyczny.

Foto: Krzysztof Kupczewski/UJK