Logo Wydziału Pedagogiki i Psychologii

Nabór firm/instytucji (Realizatorów stażu) zainteresowanych przyjęciem studentów na staże

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach realizujący projekt pn.: „NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach” o numerze POWR.03.05.00-00-Z225/17 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zaprasza Instytucje/firmy, które są zainteresowane przyjęciem stażystów/absolwentów na trzymiesięczne, 360-godzinne programy stażowe z kierunków:

• Praca socjalna (II rok I stopnia)
  • Psychologia (IV rok jednolite magisterskie).

Liczba miejsc stażowych dla studentów kierunku Praca socjalna: 11
Liczba miejsc stażowych dla studentów kierunku Psychologia: 37.

Szczegółowe informacje na temat Projektu znajdują się w Regulaminie projektu oraz we wzorze umowy trójstronnej.

W celu złożenia zgłoszenia należy do dnia 31 maja 2021 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać jego skan na adres e-mail:

Więcej informacji w biurze projektu:
ul. Krakowska 11, Wydział Pedagogiki i Psychologii, pokój nr 3
osoba do kontaktu: Weronika Kubera.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową informacją dla firm/instytucji oraz pozostałymi dokumentami poniżej.

• Szczegółowa informacja o naborze dla firm/instytucji: PDF DOCX
  • Regulamin projektu: PDF