uczestnicy inauguracji jedenastej edycji projektu "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze"

Jedenasta edycja projektu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”

6 marca bieżącego roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyła się inauguracja jedenastej edycji projektu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”. Inicjatywa organizowana jest przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego i Komendę Wojewódzką Policji. Podczas spotkania przedstawiciele Świętokrzyskiego Centrum Profilaktyki, Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Wydziału Pedagogiki i Psychologii wygłosili prelekcje dotyczące bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w „sieci” W spotkaniu wzięła udział wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka oraz studenci naszego Wydziału.

Zdjęcia: Monika Wojtkowiak